تماس: 09123261374

مشاور بیمه

ژانویه 27, 2015 (0) نظر , , ,

ممکن است بارها و بارها در زمان تهیه بیمه نامه سوالات زیادی برای شما پیش بیاید که در اینترنت و نمایندگی های بیمه جواب آن را پیدا نکرده باشید و یا اینکه در زمان تماس تلفنی با شرکت بیمه متوجه عدم دانش اپراتور شوید به همین دلیل بیمیجو با پشتوانه 20ساله متخصصین خود در زمینه بیمه این خدمت را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته است تا با اطمینان به دانش تخصصی و فنی کارشناسان ما به پاسخ سوالات خود دست یابید.

بیمیجو مشاور آگاه بیمه می باشد.

با انتخاب بیمیجو به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید


مشکلات بیمه خود را با بیمیجو مطرح کنید.


سوالات متداول

من تنها نیاز به یک مشاوره دارم، چرا بیمیجو را به عنوان مشاور انتخاب کنم؟

با انتخاب بیمیجو به عنوان مشاور خود، به هر تعداد که می خواهید مشاوره تلفنی در حوزه بیمه دریافت کنید. اگرچه الان فقط یک سوال کوچک دارید، ولی توجه داشته باشید حوزه های مشاوره بیمه بسیار گسترده است و نیاز به دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه ها همواره وجود دارد. بیمیجو یک مشاور متخصص بیمه می باشد که همیشه در دسترس است.

آیا محدودیتی در دریافت مشاوره از بیمیجو وجود دارد؟

خیر. در مدت همکاری بیمیجو با شما به هر تعداد که می خواهید مشاوره تلفنی از متخصص دریافت کنید

مشاوران بیمیجو چه کسانی هستند؟

مشاوران بیمیجو از بین وکلا، مدیران و بازنشستگان سازمان های مربوطه در حوزه های بیمه  انتخاب می شوند. صلاحیت مشاوران بر اساس مجوزها، دانش، تجربه و دیگر معیارهای بیمیجو مورد بررسی قرار گرفته است.

بیمیجو در کدام شهرها خدمات ارائه میدهد؟

با توجه به اینکه خدمات بیمیجو از طریق خطوط تلفن انجام می شود، در هر کجای دنیا که باشید می توانید از خدمات بیمیجو استفاده کنید.

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*